Język angielski dla firm

język angielski dla firm

Język angielski dla firm

Ostatnio dostaję pytania, czy oferuję również język angielski dla firm. Innymi słowy, chcecie wiedzieć, czy uczę wyłącznie osoby prywatne i czy jest ewentualnie możliwość pracy w grupie.

Tak, jak najbardziej – język angielski dla firm także znajduje się w mojej ofercie. Uczę głównie indywidualnie. Tak najbardziej lubię i w tym zakresie mam największe doświadczenie. Nie uciekam jednak od innych firm. Oferuję również angielski dla firm [zarówno ogólny, jak i biznesowy], angielski dla seniorów [o tym pisałam już wcześniej, o TU],  przygotowanie do egzaminów językowych, angielski dla początkujących oraz wiele innych form nauki. Zarówno stacjonarnie, jak i w formie online. W tej ostatniej opcji – posługuję się wieloma platformami, więc na pewno jakoś się dogadamy. Obsługuję m.in. Google Meet, MS Teams, Zoom, Whereby, Skype, Google Duo. Zdarza się także, że prowadzę lekcję przez facebooka i messendżera (zarówno w opcji utworzenia pokoju, jak i rozmowy audio czy wideorozmowy).

Jeśli chodzi o lekcje w grupie, to oferuję je dla par i trójek – można zapisać się razem ze znajomym/rodzeństwem/partnerem oraz w mini grupach (trzy do pięciu osób). W wyjątkowych przypadkach zajęć w firmie dopuszczam możliwość grup złożonych z siedmiu lub ośmiu osób. Powyżej tej liczby jednak nie ma szans. Dużo skuteczniej podzielić wtedy chętnych na dwie tury. Efektywność i swoboda (głównie słuchaczy) na pewno na tym zyskają.

Zmienny grafik?

Dość często pytacie mnie, czy można zapisać się na lekcję bez stałej pory – w systemie rotacyjnym. Tak, można, o ile pozwoli na to mój grafik, który jest zwykle napięty i zdecydowanie nie chce być z gumy. Staram się jednak stale ułatwiać moim uczniom możliwość systematycznej nauki i szukam wolnych opcji godzinowych oraz terminów.

Aby otrzymać więcej szczegółów na ten temat, wystarczy skontaktować się ze mną poprzez formularz w zakładce KONTAKT. Możesz też napisać wiadomość na adres mailowy lub na facebooku. Na pewno każdemu odpowiem.

Przypominam, że na stronie widnieje również cennik [w zakładce OFERTA]

Wszystkim szczerze dziękuję za zainteresowanie. To bardzo motywuje do dalszej pracy – zarówno do prowadzenia kolejnych lekcji, otwierania nowych możliwych godzin zapisu, jak i rozwijania bloga oraz przygotowywania i wynajdywania coraz lepszych materiałów, na których będziemy wspólnie pracować.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *