Język angielski dla firm

Język angielski dla firm

Ostatnio dostaję pytania, czy oferuję również język angielski dla firm. Innymi słowy, chcecie wiedzieć, czy uczę wyłącznie osoby prywatne i czy jest ewentualnie możliwość pracy w grupie.

Tak, jak najbardziej – język angielski dla firm także znajduje się w mojej ofercie. Uczę głównie indywidualnie. Tak najbardziej lubię i w tym zakresie mam największe doświadczenie. Nie uciekam jednak od innych firm. Oferuję również angielski dla firm [zarówno ogólny, jak i biznesowy], angielski dla seniorów [o tym pisałam już wcześniej, o TU],  przygotowanie do egzaminów językowych, angielski dla początkujących oraz wiele innych form nauki. Zarówno stacjonarnie, jak i w formie online. W tej ostatniej opcji – posługuję się wieloma platformami, więc na pewno jakoś się dogadamy. Obsługuję m.in. Google Meet, MS Teams, Zoom, Whereby, Skype, Google Duo. Zdarza się także, że prowadzę lekcję przez facebooka i messendżera (zarówno w opcji utworzenia pokoju, jak i rozmowy audio czy wideorozmowy).

Jeśli chodzi o lekcje w grupie, to oferuję je dla par i trójek – można zapisać się razem ze znajomym/rodzeństwem/partnerem oraz w mini grupach (trzy do pięciu osób). W wyjątkowych przypadkach zajęć w firmie dopuszczam możliwość grup złożonych z siedmiu lub ośmiu osób. Powyżej tej liczby jednak nie ma szans. Dużo skuteczniej podzielić wtedy chętnych na dwie tury. Efektywność i swoboda (głównie słuchaczy) na pewno na tym zyskają.

Zmienny grafik?

Dość często pytacie mnie, czy można zapisać się na lekcję bez stałej pory – w systemie rotacyjnym. Tak, można, o ile pozwoli na to mój grafik, który jest zwykle napięty i zdecydowanie nie chce być z gumy. Staram się jednak stale ułatwiać moim uczniom możliwość systematycznej nauki i szukam wolnych opcji godzinowych oraz terminów.

Aby otrzymać więcej szczegółów na ten temat, wystarczy skontaktować się ze mną poprzez formularz w zakładce KONTAKT. Możesz też napisać wiadomość na adres mailowy lub na facebooku. Na pewno każdemu odpowiem.

Przypominam, że na stronie widnieje również cennik [w zakładce OFERTA]

Wszystkim szczerze dziękuję za zainteresowanie. To bardzo motywuje do dalszej pracy – zarówno do prowadzenia kolejnych lekcji, otwierania nowych możliwych godzin zapisu, jak i rozwijania bloga oraz przygotowywania i wynajdywania coraz lepszych materiałów, na których będziemy wspólnie pracować.

 

 

Dodaj komentarz