DLA NAUCZYCIELA

pakiet gotowych lekcji

Ode mnie możesz otrzymać nie tylko pojedyncze karty pracy do przeprowadzenia zajęć ad hoc. W zasonach najdziesz również cały pakiet gotowych lekcji, które w trakcie tworzenia opieram zawsze na materiałach autentycznych ze współczesnych źródeł.

Dzięki temu nauczysz prawdziwego, realnego kontekstu oraz żywego języka.

Część plików z zadaniami/pomysłami jest udostępniana darmowo TUTAJ. Aby otrzymać pozostałe (z rozbudowaną szatą graficzną, większą liczbą ciekawych zadań, napisz na adres: kontakt@outsidethebox.com.pl i podaj numer lub temat lekcji, która cię interesuje. Możesz też skorzystać z zakładki KONTAKT.

UWAGA! Działa już SKLEP. Tam możesz zakupić lekcje bezpośrednio. Kolejne produkty będą sukcesywnie dodawane do katalogu.

Na ten moment dostępne są dwa rodzaje zestawów: gotowa lekcja oraz seria „so to speak”, czyli karty pracy, które składają się wyłącznie z pytań. Pytania te ćwiczą konkretne struktury gramatyczne.

Pakiet gotowych lekcji

Cena pojedynczej lekcji płatnej to zaledwie 3 do 8 zł w cenie promocyjnej oraz 5 do 12 zł w cenie standardowej. Cena zestawu (trzy gotowe lekcje powiązane ze sobą pod względem tematyki oraz materiału) otrzymasz w cenie 20 zł.  Pakiet gotowych lekcji (zestawy tematyczne) są zawsze oznaczone w sklepie. Szukasz pozostałych elementów zestawu? Pod opisem każdej lekcji sprawdź, co podpowiada funkcja „możesz lubić także”. Ewentualnie najbardziej powiązane lekcje posiadają znacznik # oraz liczbę oznaczającą kolejność.

W razie pytań i wątpliwości, napisz wiadomość. Kupony zniżkowe będą dostępne raz na kwartał. |Przekazuję je przez newsletter, do którego można zapisać się w każdej chwili.

Wszystkie karty pracy otrzymasz w formie edytowalnego pliku PDF. Materiały tworzyłam w trosce zaróno o zajęcia online, jak i stacjonarne. Na życzenie również drukowane i laminowane zestawy do przeprowadzenia face to face lub zachowania w formie papierowej.

Wszystkie lekcje opierają się na własnych pomysłach i autentycznych materiałach stymulujących. Jeśli występują w nich jakieś wyjaśnienia zagadnień gramatycznych bądź teorie, są one wyłącznie mojego autorstwa [chyba że podane źródło mówi inaczej]. Celem kart pracy jest doskonalenie wszystkich umiejętności językowych kursanta oraz minimalizacja wysiłku nauczyciela.

 

UWAGA! Istnieje również możliwość przygotowania przeze mnie lekcji na wybrany przez Ciebie temat. 

Cena takiej usługi to 20 zł (otrzymujesz edytowalny plik pdf z zadaniami oraz drugi plik z kartą odpowiedzi).