Gotowa lekcja: how does our brain work?

mini-lekcję

W odpowiedzi na pytania i prośby w komentarzach i wiadomościach, które przesyłacie, postanowiłam rozszerzyć usługi również o kategorię „Dla nauczyciela”, (kliknij TUTAJ), gdzie znajdziecie cały zakres gotowych lekcji do wykorzystania ze swoimi uczniami. Oczywiście jeśli jesteś kursantem, a nie nauczycielem, z powodzeniem użyjesz tych lekcji jako idywidualnego kursu. Wszystkie prezentowane tam materiały zawierają klucz odpowiedzi oraz opierają się na materiałach autentycznych (a jeśli to konieczne w ich skład wchodzą również moje własne opisy i objaśnenia zagadnień gramatycznych wraz z ćwiczeniami).

To wszystko nie znaczy jednak, że zaprzestanę zamieszczać darmowe lekcje do pobrania tutaj, w zakładce BLOG. 

Mało tego! Przygotowałam dla Was coś wyjątkowego. W sekcji nauczycielskej oferuję cały zestaw gotowych materiałów na zajęcia o mózgu. Tutaj chciałabym Wam zaprezentować mini-lekcję w tym temacie. PLIK WORDA.

Aby otrzymać kartę odpowiedzi, zostaw komentarz pod tym wpisem.

 

23 thoughts on “Gotowa lekcja: how does our brain work?

  1. Co za świetna lekcja! Uwielbiam fakty i mity, to taka angażująca wszystkich aktywność, a żeby było jeszcze bardziej współcześnie to połączenie z memami to geniusz 😀 Czekam na odpowiedzi, bo sama jestem ich ciekawa 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *