konwersacje o Secret Santa

konwersacje o secret santa

Konwersacje o Secret Santa to kolejny darmowy materiał, który dla was przygotowałam. Na pewno przydadzą się w pierwszym tygodniu grudnia. Niektóre osoby, które pobrały już pdf, twierdzą też, że da się wykorzystać tuż przed Bożym Narodzeniem jako dyskusja okołoświąteczna. Takich materiałów nigdy za mało, prawda? Przecież nie można co roku serwować tego samego kursantom. Przynajmniej ja staram  się tego nie robić, dlatego co roku przygotowuję dla Was coś nowego.

 

Oczywiście konwersacje o Secret Santa sprawdzą się w różnych grupach wiekowych – zarówno wśród dorosłych, jak i młodzieży, czy starszych dzieci, które przecież znają ideę ze szkoły. 🙂 Jednak nie każdego interesują takie konwersacje, dlatego staram się wyczuwać, z którymi kursantami warto je przeprowadzić, a kiedy sobie darować.

Secret Santa – Questions

 

 

Jeśli to, co zaproponowałam powyżej to za mało, w moim sklepie możesz znaleźć drugą – bardziej rozbudowaną – lekcję w tym samym temacie (choć nie tylko konwersacje o) Secret Santa. Idealna dla poziomów B1-C1+. Jak znaleźć? Wystarczy wyklikać.

Są też oczywiście inne lekcje świąteczne. Dla poziomu zaawansowanego, średnio zaawansowanego oraz lekcja zakupowa dla wszystkich. Około 15 grudnia znajdziecie w sklepie również lekcje ANTY-ŚWIĄTECZNĄ, którą już teraz z dumą zapowiadam. Wyczekujcie z uwagą! Żeby nie przegapić, warto śledzić profil na Facebooku, a nawet grupę, gdzie regularnie wrzucam nowe materiały.

 

 

Udanych konwersacji!

 

I oczywiście: darmowe materiały – większe lub mniejsze – pojawiają się minimum raz w miesiącu. Możesz mieć na nie też wpływ poprzez podawanie swoich sugestii w komentarzach. Jeśli jakiś pomysł mnie zainspiruje, na pewno pojawi się darmowy materiał do pobrania. 🙂 Chyba warto spróbować. 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *